Aramıza Hoşgeldin

Aramıza katılmaya karar verdiğine göre artık sana uygun bir grup seçmenin zamanı geldi. Artık tek yapman gereken; aşağıdaki gruplardan birini seçip Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçmen..

Unutma! Forex İstanbul’la kazanmak mümkün...

 

Whatsapp Sinyal Grubu

“Ben bu işe tüm günümü ayırıp verdiğin sinyallerin tamamını girerim” diyorsan, Whatsapp Sinyal Grubu tam sana göre. Bu sayede dilediğin gibi sinyallerden ve Whatsapp grubundaki analiz, grafik, işlem stratejilerinden faydalanabilirsin.

Gruba katılmak için Whatsapp Hattımızdan bizimle
iletişime geçebilirsin. 

Whatsapp Hattı: 0506 364 65 94

Son 6 Aylık kazanç Tablosunu görmek istiyorsan linke tıkla.

Copytrade (Sinyal Kopyalama)

Yeteri kadar teminatım var (en az 2.000 Dolar ve üstü olmalı) hesap yönetimi istiyorum diyorsan Coptrade Grubuna katılmalısın. Bu grupta yapılan hesap yönetimi ile kasanı kısa sürede katlayabilir ve hayal ettiğin yüksek kazanca deneyimli ekibimizin hesap yönetimi ile kavuşabilirsin.

2.000 Dolarlık teminatla son 6 aydır bizim sinyallerimizi girseydin sonuç ne olurdu merak ediyor musun? O zaman bu videoyu izlemelisin.

Sinyal Copytrade Grubu

2.000 Dolar teminatım yok, daha uygun bir grup yok mu? diyorsan sadece sinyallerin girildiği Sinyal Copytrade Grubuna girmelisin. Bu grup hem tüm gün sinyalleri girecek kadar vakti olmayan hem de minimum 1.000 Dolar teminatla işlem yapabilecek yatırımcılar içindir.

Son 6 ayda bu grupta yer alsaydın ve 1.000 Dolarlık teminatın ne olurdu merak ediyor musun? O zaman bu videoyu izlemelisin.